Workshopy

Bez změny není změna. Nový výsledek lze očekávat jen ruku v ruce se změnou přístupu. Pojďme se inspirovat a vzájemně obohacovat. Pro uchování komorní atmosféry a jedinečnosti těchto setkání, pořádám jen omezený počet workshopů ročně. Chci se vám totiž plně věnovat, naslouchat, předávat a zažehávat jiskru.

Fotografický workshop
v Bezovém Údolí
( 19. 1. — 21. 1. 2024 )

Mám obrovskou radost…
Po roce dozrál čas na další Workshop. Tentokrát bude víkendový i s přespáním. Cítím, že pro sdílení a pochopení mého přístupu k focení je potřeba spolu strávit více času. Více se poznat. Budeme společně obývat tři dny úžasné prostory stodoly v Bezovém Údolí. Ráda bych měla prostor věnovat se každému, proto workshop pořádám v malé skupince (max. 10 lidí).

Ukážu vám celý proces tvorby od začátku do konce. Společně budeme fotit, mluvit, editovat, sdílet tipy, chyby, jíst a smát se… Budete odjíždět naplněni novými zkušenostmi, nápady a inspirací. S úsměvem na rtech po čase stráveném s lidmi, kteří chovají stejnou lásku k fotce. Věřím, že na své cestě budete jistější, jiní, více svoji…

Kde

V Březovém údolí

Úžasné místo, které spadá do projektu Amazing places

https://www.amazingplaces.cz/cs/kouzelna-mista/v-bezovem-udoli-

Cena

17 900 Kč

Cena zahrnuje:
3 dny workshopu
2 noci v ubytování Amazing place se snídaní
welcome drink
2 × oběd, káva, čaj, nealko

moje presety

koncepty focení včetně svatebního (pod záštitou agentury Bride to Bride)

Program

19.1.2024
Seznamovací večer (ubytování od 16hod.)

Svatební blok

20.1.2024
Moje kompletní Workflow
Fotoaparát, technika
Marketing a budování klientely
Cenotvorba
Vaše otázky
Party time

21.1.2024
Rozvíjení kreativity
Vlastní rukopis
Ukázky prací od mých dodavatelů
Společné focení lovestory/svatební tématika/rodina
Názorné ukázky mého přístupu k focení
Společný edit, vyzkoušení presetů
Vaše otázky

Budoucí propojení se mnou a konzultace vaší práce.

Co čekat

Celkový proces mojí práce, ale taky úžasné prostředí, noční smích, pochopení, nepochopení, nová přátelství a především zkušenosti.

Anička (osobní workshop)

Den s Míšou byl pro mě velkým fotografickým milníkem, ze kterého čerpám dodnes. Míšo děkuju Ti z celého srdce.

Danča (osobní workshop)

Navštívila jsem několik Workshopů a mohu s přehledem říct, že u tebe byl ten nejlepší. Jak si upřímně odpověděla na vše, dala tolik cenných informací a rad. Nechci to shazovat, ale v dnešní době je toho všude hodně od postupů po presety. Ale s tebou to bylo něco víc. Míšo ještě jednou děkuju. Jsi skvělá.

Katcha photo (Osobní workshop)

Už od prvního okamžiku, kdy jsem Míšu uviděla, jsem věděla, že mi bude jako člověk velmi blízká a to jsem ještě netušila, jak velkým milníkem v mém fotografickém živote její workshop bude. Velmi mile mě překvapil nízký počet účastníků. Žádná masová akce, individuální přístup, všechny jsme měli možnost si krásně zafotit. Byl to neskutečně náročný den, nabitý a využitý do poslední vteřiny, plný nových informací a zážitků. Když jsem pozdě večer přijela na pokoj, tak jsem byla úplně vyčerpaná, ale na druhou stranu neskutečně pozitivně dobitá a naladěná do dalšího focení. Po tomto úžasném dni jsem si konečně uvědomila, jakým směrem chci jít dát, jak chci své focení pojmout a jak ke svému malému podnikání do budoucna přistupovat. Jak už jsem řekla, Míšin workshop byl pro mě velkým fotografickým milníkem, který mi ukázal cestu, ze kterého doteď čerpám inspiraci k focení a jsem velice ráda, že jsem poznala tak upřímného, otevřeného a pozitivně naladěného člověka jako je Míša. Všem moc její workshopy doporučuji a tobě, Míšo, děkuji za vše....

Barča

Míšo jsem tak nadšená. To byla nejlepší věc kterou jsem mohla udělat. Jít k tobě. Miluju tě!!!

Petra (online mentoring)

Váhala jsem, jestli za pár hodin investovat tolik tisíc. A jsem ráda, že jsem to udělala. Míša mi otevřela oči. Možná jsem dané věci věděla, ale nepřipustila si je. Taky mi dala úplně jiný pohled na přístup k focení. Nikdy jsem se nad tím nezamýšlela tak do hloubky. Děkuju za tolik informací a upřímných odpovědí.

Lucka (osobní workshop)

Míšo ten den s tebou byl pro mne neskutečný. Když opomenu tolik rad a ukázek, tak to mělo hloubku. Dodnes přemýšlím nad těma otázkama které si položila a já na ně nevěděla odpověď. A dnes jsem díky tobě odpovědím blíž. Doufám, že se ještě někdy uvidíme.

Šárka Hluchá (osobní workshop)

Míši Workshop mi změnil život, opravdu. Uvědomila jsem si, jakým směrem se chci ubírat.

„Nejlepší snímky jsou ty, které si zachovají svoji sílu a vliv v průběhu let, bez ohledu na to, kolikrát si je prohlídneme.“