Mentoring

Opravdu intenzivní a praktické školení. Předám vám know-how a čirý extrakt svých zkušeností. Bude to jen náš čas, který přizpůsobím vašim potřebám. Abyste mohli růst a posouvat svůj fotografický um na novou úroveň.

Staňte se profi fotografem

Vyberte si, co vás zajímá. Poodhalím vám svůj styl práce. Jak fotím, jaké používám triky, barvy, presety i následné úpravy. V kratší verzi se zaměříme na konkrétní oblasti. V případě celodenního tréninku ode mě dostanete vše jako na stříbrném podnose. Od analýzy portfolia, fotografického workshopu až k byznysové strategii či práci s klientem.

 • Úvodní rozhovor
 • Portfolio & Brand review
 • Cenotvorba a komunikace s klienty
 • Průběh focení
 • Marketing a sociální sítě
 • Můj styl práce (od příprav až po odevzdání zakázky)
 • Edit fotografií + moje presety
 • Rozvíjení kreativity
 • Reálné focení pod mým vedením
 • Svatební blok
 • Budoucí propojení se mnou a konzultace vaší práce

* Ceny jsou finální. Nejsem plátce DPH

Anička (osobní workshop)

Den s Míšou byl pro mě velkým fotografickým milníkem, ze kterého čerpám dodnes. Míšo děkuju Ti z celého srdce.

Danča (osobní workshop)

Navštívila jsem několik Workshopů a mohu s přehledem říct, že u tebe byl ten nejlepší. Jak si upřímně odpověděla na vše, dala tolik cenných informací a rad. Nechci to shazovat, ale v dnešní době je toho všude hodně od postupů po presety. Ale s tebou to bylo něco víc. Míšo ještě jednou děkuju. Jsi skvělá.

Katcha photo (Osobní workshop)

Už od prvního okamžiku, kdy jsem Míšu uviděla, jsem věděla, že mi bude jako člověk velmi blízká a to jsem ještě netušila, jak velkým milníkem v mém fotografickém živote její workshop bude. Velmi mile mě překvapil nízký počet účastníků. Žádná masová akce, individuální přístup, všechny jsme měli možnost si krásně zafotit. Byl to neskutečně náročný den, nabitý a využitý do poslední vteřiny, plný nových informací a zážitků. Když jsem pozdě večer přijela na pokoj, tak jsem byla úplně vyčerpaná, ale na druhou stranu neskutečně pozitivně dobitá a naladěná do dalšího focení. Po tomto úžasném dni jsem si konečně uvědomila, jakým směrem chci jít dát, jak chci své focení pojmout a jak ke svému malému podnikání do budoucna přistupovat. Jak už jsem řekla, Míšin workshop byl pro mě velkým fotografickým milníkem, který mi ukázal cestu, ze kterého doteď čerpám inspiraci k focení a jsem velice ráda, že jsem poznala tak upřímného, otevřeného a pozitivně naladěného člověka jako je Míša. Všem moc její workshopy doporučuji a tobě, Míšo, děkuji za vše....

Barča

Míšo jsem tak nadšená. To byla nejlepší věc kterou jsem mohla udělat. Jít k tobě. Miluju tě!!!

Petra (online mentoring)

Váhala jsem, jestli za pár hodin investovat tolik tisíc. A jsem ráda, že jsem to udělala. Míša mi otevřela oči. Možná jsem dané věci věděla, ale nepřipustila si je. Taky mi dala úplně jiný pohled na přístup k focení. Nikdy jsem se nad tím nezamýšlela tak do hloubky. Děkuju za tolik informací a upřímných odpovědí.

Lucka (osobní workshop)

Míšo ten den s tebou byl pro mne neskutečný. Když opomenu tolik rad a ukázek, tak to mělo hloubku. Dodnes přemýšlím nad těma otázkama které si položila a já na ně nevěděla odpověď. A dnes jsem díky tobě odpovědím blíž. Doufám, že se ještě někdy uvidíme.

Šárka Hluchá (osobní workshop)

Míši Workshop mi změnil život, opravdu. Uvědomila jsem si, jakým směrem se chci ubírat.

„Jediný s kým by jsi se měl srovnávat jsi ty sám v minulosti.“