Galerie

Svatby

Splynu s vaší svatbou, stanu se její součástí. Celým dnem budu nenápadně proplouvat spolu s vámi a dokumentovat každičký okamžik. Autenticky, přirozeně, lehce. Příběh každého páru je jedinečný, i proto v průběhu roku přijímám focení pouze na omezené množství svateb. Abych se na vás dokázala naladit, den s vámi plně prožila a výsledné fotografie tak odrážely celou škálu pocitů, emocí i krásných vzpomínek.

Rodiny

Pojďme se vydat na procházku do přírody, na vaše oblíbené místo nebo k vám domů. Během focení se snažím vytvořit příjemný čas a bezpečný prostor, abyste se cítili pohodlně a přirozeně. Na nic si nemusíte hrát. Ráda dokumentuji autentické okamžiky, prchavé kouzlo momentů. Žádná inscenace, buďte, jací jste. Hrajte si a dovádějte. Často ani nepostřehnete, že fotím – zachycuji jen váš příběh takový, jaký je.

Láska je

Zápal, spojení, milostné kouzlo, ladění… Ráda vyprávím příběhy lásky. Ukrývají toho v sobě tolik! Samotné focení můžete pojmout jako VÁŠ čas, párovou meditaci i propojení duší. Tato setkání jsou vždy hravá, zábavná i intimní. Stačí se na sebe naladit, nechte se unášet pocity a emocemi. Pokud se dostatečně otevřete, pak mohu vaši lásku plně zachytit. Věřím, že budete překvapeni její silou a energií.

Ostatní

Ráda zkouším nové věci, miluji experimentování a občas se vrhám po hlavě do všeho neprobádaného. Kreativita mě nutí vystupovat z komfortní zóny a zachycovat i nová témata. Hraju si s barvami, světly, styly i náladou. A samotnou mě těší, když vznikne něco neotřelého. Ať už to jsou business, portrétní anebo produktové fotografie.

„Nejlepší snímky jsou ty, které si zachovají svoji sílu a vliv v průběhu let, bez ohledu na to, kolikrát si je prohlídneme.“